Aktualny czas: 07-29-2014, 04:33 AM
Witaj!
(LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone dziecko
03-28-2013, 02:05 PM
Odrzucone dziecko
Moja córka chodzi do przedszkola. Po powrocie wraca i płacze, ze dzieci mają tatusia, a ona nie. Jak mam jej wytłumaczyć, ze odszedł i nie chce mieć z dzieckiem kontaktu? Nie dość, ze ją sama wychowuję, to nie wiem jeszcze co mam zrobić, by nie czuła się w przedszkolu odrzucona
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2013, 03:17 PM
RE: Odrzucone dziecko
W takim wypadku poszedł bym do dziecięcego psychologa.On wie jak najlepiej wytłumaczyć dziecku takie rzeczy.
03-28-2013, 05:23 PM
Myślę, ze wizyta u psychologa dziecięcego bardzo by się przydała. Możesz też porozmawiać z przedszkolanką na ten temat. Niech trochę zwraca uwagę na to co dzieci mówią
03-28-2013, 05:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-29-2013 08:00 AM przez Adam81.)
Wizyta u Psychologa dziecięcego na pewno pomoże ale nie próbowałaś się skontaktować z jej Ojcem może zmieni zdanie jak się spotka z dzieckiem.
03-31-2013, 07:18 PM
Nie mam szans na kontakt z tym człowiekiem. Nie wiem gdzie jest, nie posiadam jego nr tel. Zachował się jak....
03-31-2013, 08:02 PM
To jest przykre uczucie, kiedy dziecko wraca do domu i płacze tylko dlatego, ze jest wychowywane przez jednego z rodziców. Taki stan rzeczy należy tłumaczyć dziecku. To bardzo delikatna i ciężka sprawa
03-31-2013, 09:58 PM
To przykre. Dzieci w szkole potrafią być podłe. Musisz z dzieckiem dużo rozmawiać. Kiedyś zrozumie, ale swoje przejdzie
04-01-2013, 03:55 AM
To bardzo przykra sytuacja. Może powinnaś skorzystać z porady psychologa dziecięcego, bo sama mozesz sobie nie poradzić z wytłumaczeniem dziecku dlaczego tak, a nie inaczej
04-01-2013, 04:42 AM
Zachował się jak... i tu brakuje słowa by to określić kim on jest. Udaj się z dzieckiem po poradę do psychologa i wystąp o pozbawienie go praw, bo pojawi się kiedyś i od ręki narobi Ci w życiu bałaganu nowego
04-04-2013, 06:29 PM
J.w czyli polecam wizytę u psychologa.
Twoje dziecko nie powinno czuc się gorsze,powiedz córce,żeby odpowiadała,że to nieprzyjemne nie miec tatusia i niech się dzieci cieszą,że mają swoich,bo też ich mogą stracic.
Wiem,mało pedagogiczne,ale powinno pomóc
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości